Kategoriler

Zyxel’ten Yeni Armor G1 Router

(Haber Bülteni)

Zyxel Armor G1 router, en üst düzeyde web tarama, dosya alışverişi ve multimedya akış deneyimlerine olanak tanıyan istikrarlı bir bağlantı performansı vadediyor. 2.5 Multi-Gigabit Ethernet portu ile donatılmış olan Armor G1 router, 2,5 Gbps’ye kadar hızlarda internete bağlanılmasına olanak tanıyor. Akıllı TV’lerde 8K video izlemek ve kesintisiz çevrimiçi oyunlar için çok iyi bir bağlantı sağlıyor.

Armor G1, kablosuz kapsama alanını ve performansı iyileştirmek için yüksek güçlü amplifikatörlerle donatılmış. Yüksek verimliliğe sahip 13 gelişmiş dahili anten, paraziti ortadan kaldırmaya yardımcı olarak kablosuz kapsama alanı ve kapasitesi sunuyor.

Router, istenen üçüncü taraf hizmetlere bağlanabilen OpenVPN için tam destek sunuyor. Bu sayede, akıllı TV ve oyun konsolu gibi normalde VPN koruması kullanılamayanlar da dahil olmak üzere, ağdaki her cihaz ve her bağlantı koruma altına alınıyor. Ayrıca, kullanıcılar ev dışında olduğunda VPN tüneli ile ev ağlarına uzaktan güvenli bağlantı kurma imkânına sahip oluyor.

Armor mobil uygulaması, web tabanlı arayüzde kolay öğrenilen ve ilerlenebilen bir yönetim arayüzü ile adım adım kuruluma rehberlik ediyor. Kolay kurulum aşamaları tamamlandığında, Armor uygulamasıyla ağa bağlı olan cihazları her zaman ve her yerde kontrol edebilmek mümkün oluyor. Web tabanlı arayüz, Armor G1’in, erişilebilirlik özelliklerini yapılandırma ve ağ etkinliklerini izleme dahil, ağınızı kolayca yönetmenizi sağlıyor.

Armor G1’in WiFi 6 destekli sürümü Armor G5, sahip olduğu 64 bit 2,2 GHz dört çekirdekli işlemcisi, 13 yüksek kazançlı anteni ve 12 WiFi akışı ile hız kesmeden, aynı anda 30’dan fazla bağlantıyı kaldırabiliyor. 10G Multi- Gigabit Ethernet LAN portu, çoğu router’daki 1G LAN portlarına kıyasla çok farklı bir deneyim sunuyor. Yerel ağ depolama cihazlarına büyük dosyalar aktarmak isteyen içerik üreticileri ve diğer kullanıcılar için Armor G5’in 10G hız desteği, veri aktarımında zaman kazandırarak imdada yetişiyor.

 

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber