Asus B150M Pro Gaming Anakart İncelemesi Asus B150M Pro Gaming Anakart İncelemesi
Eğer bu sıralar bir oyuncu bilgisayarı toplayacaksanız Asus B150M Pro Gaming Anakart inceleme videomuza bakmanızda fayda var. Asus B150M Pro Gaming Anakart İncelemesi

Eğer bu sıralar bir oyuncu bilgisayarı toplayacaksanız Asus B150M Pro Gaming Anakart inceleme videomuza bakmanızda fayda var.

Asus B150M Pro Gaming Anakart, Asus’un Micro ATX boyutunda tasarladığı, küçük ama güçlü bir ürün. Özellikle M2 SSD desteğinin yanısıra üzerinde bulunan bir çok giriş-çıkışlarla güçlendirilmiş. 

Anakartın üzerindeki SupremeFX desteği, 3.5 mm’lik kulaklığa sahip olan oyuncular için büyük bir avantaj. Bu sayede ses kartlı bir kulaklık satın almak zorunda değilsiniz.

Intel’in 6. nesil işlemcilerini kullanabileceğiniz Asus B150M Pro Gaming Anakart, PCIe x16 desteğiyle güçlü ekran kartlarını da sisteminize dahil etmenize olanak tanıyor. 

En fazla 64GB RAM’e kadar destek veren anakart, kesinlikle dikkate almanız gereken bir ürün. Bu ve daha bir çok özelliğini videoda anlattık. Videomuz kısa ama öz oldu. 

Youtube’dan izlemek için tıklayın.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/FragtistBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.