Huntdown İncelemesi. Retro sevenler kaçırmasın! Huntdown İncelemesi. Retro sevenler kaçırmasın!

Huntdown İncelemesi. Retro sevenler kaçırmasın!

İncelemelerOyun İncelemePCVideo 21 Mayıs 2020 14:51 Burak Akmenek

Eğer 16 bitlik oyunların en krallarından birisini görmek istiyorsanız bu incelemeyi seyredin. Huntdown İncelemesi. Retro sevenler kaçırmasın!

İlk duyduğumuz günden beri heyecanla beklediğiniz Huntdown en sonunda geldi ve biz de hemen dalıp en kısa sürede incelemesini çıkarttık. Eğer 16 bitlik oyunların en krallarından birisini görmek istiyorsanız bu incelemeyi seyredin. Bu oyun 80’lerde çıksaymış ortalığı inletirmiş! Özellikle oyunun içerisindeki espriler Huntdown’ı eşsiz kılıyor.

Üç farklı ödül avcısını yönetebildiğimiz Huntdown, aslında yılların oyunu Contra gibi sağa doğru ilerleyebildiğimiz ve tek düze giden bir oyun. Fakat oyunun mekanikleri ve retro havasını tam olarak yansıtması Huntdown’ı gerçekten de çok farklı kılıyor. En kolay oyun modun da bile eski oyunların zorluğunu bulabileceğiniz oyunda amacımız her bölümün sonundaki mini boss’a ulaşmak. Fakat oyun öyle silahlarınızı sıka sıka ilerleye bileceğiniz bir yapıya sahip değil. Düşman çeşitliliği sizi taktik geliştirmeye zorluyor. 

Muhteşem müzikleriyle tam bir hit olan Huntdown incelememizi aşağıda seyredebilirsiniz.

Epic Games’de 33 TL https://www.epicgames.com/store/en-US/product/huntdown/home

Steam’de  https://store.steampowered.com/app/598550/HUNTDOWN/

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

8 / 10

Eğer 16 bitlik oyunların en krallarından birisini görmek istiyorsanız bu incelemeyi seyredin.


Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.