Samsung Galaxy A51 İncelemesi | S20 Görünümlü Ama Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A51 İncelemesi | S20 Görünümlü Ama Uygun Fiyatlı
Samsung'un orta segmente hitap eden yeni Galaxy A51 akıllı telefon modelini inceledik! Detaylar videomuzda! Samsung Galaxy A51 İncelemesi | S20 Görünümlü Ama Uygun Fiyatlı

Samsung’un orta segmente hitap eden yeni Galaxy A51 akıllı telefon modelini inceledik! 

Çinli rakiplerinin orta segmenti domine etmesinden rahatsız olmaya başlayan Android dünyasının akla gelen ilk markası Samsung, geçtiğimiz dönemlerde J serisi ile bu segmente daha çok önem verdiğinin sinyallerini vermişti. Ancak rekabet bu zaman diliminde çok daha kızışarak orta segmenti adeta markaların ana damarı haline getirince, Samsung bir kez daha olaya müdahale ederek esasen biraz daha üst segmente hitap eden A serisini orta segment olarak yeniden konumlandırdı.

Bu değişimin en önemli meyvelerinden biri ise 2019 yılının parlak yıldızlarından biri olan Samsung A50 modeli oldu. Güçlü donanım, şık bir tasarım ve iyi bir kamera dizilimini bünyesinde taşıyan A50 2019 yılının en çok konuşulan orta segment ve fiyat-performans odaklı telefonlarından biriydi.

İşte tüm bu nedenler Samsung’un şimdi inceleyeceğimiz yeni telefonu Galaxy A51’i çok önemli bir telefon yapıyor. Çünkü karşımızdaki telefon A50’nin güncellenmiş versiyonu.

Bakalım Samsung Galaxy A51 geçen yılın fiyat performans yıldızı A50’nin üzerine çıkabilmiş mi?

İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Huawei P30 Lite İncelemesi | Yenilenmiş Model!