ASUS Republic of Gamers, “Game Deals” Programını Duyurdu ASUS Republic of Gamers, “Game Deals” Programını Duyurdu
ASUS Republic of Gamers, ROG ürünü sahiplerine birçok PC oyununda yüzde 50'ye varan indirimler sunan “Game Deals” programını duyurdu. ASUS Republic of Gamers, “Game Deals” Programını Duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG ürünü sahiplerine birçok PC oyununda liste fiyatından yüzde 50’ye varan indirimler sunan “Game Deals” programını duyurdu.

Gamesplanet işbirliği ile oluşturulan Game Deals programı, 23 Ekim tarihinden itibaren Armoury Crate uygulaması aracılığıyla dünya çapında kullanıma sunuluyor. Gamesplanet oyun sektörünün önde gelen yayıncılarından birçoğunun resmi iş ortağı olduğu için Game Deals da Activision Blizzard, Ubisoft, Rockstar, 2K, Bethesda, Bandai Namco, Konami gibi birçok oyun yayıncısının çeşitli oyunlarını içerecek.

Call of Duty: Modern Warfare 23 Ekim haftasının özel fırsatları arasında yer alan ilk oyunlardan biri olacak. Kayıtlı VIP ROG üyeleri, yılın en merakla beklenen oyunlarını ROG’a özel fiyatlarla ön sipariş verebilecek.

VIP uygulaması

Bir ROG ürünü satın alan herkes, ROG VIP olmaya hak kazanacak. Kullanıcıların ROG ID oluşturarak cihazlarını kaydetmeleri yeterli olacak. ROG dizüstü sahibi olan kullanıcılar, ROG ID’lerini resmi ASUS web sitesinde veya Armoury Crate uygulamasının Kullanıcı Merkezi’nde oluşturabiliyor. Diğer ROG ürünlerine sahip olan kullanıcılar ise resmi web sitesinden Armoury Crate uygulamasını indirip yükledikten sonra ROG ID’lerini uygulamanın Kullanıcı Merkezi’nde oluşturabiliyorlar.

Kayıtlı ROG VIP’ler, her hafta özel olarak seçilmiş en az beş oyuna özel fiyatlarla erişmenin yanı sıra Gamesplanet’ın sunduğu günlük tekliflerden oluşan geniş bir koleksiyona da ulaşabilecekler. Teklifler her oyunu kapsayabilecek. Lansmanı yapılan oyunlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 50’ye varan büyük indirimler yapılacak. Oyun ön siparişleri liste fiyatından yüzde 30’a varan indirimlerle sunulacak.

Özel teklifleri içeren döner takvimde her zaman en az beş teklif yer alacak.

Kullanıcılar satın almak istedikleri oyunu seçtikten sonra, bir kereliğine Gamesplanet hesabı oluşturacak. Ardından normal satın alma işlemine devam edecekler. Oyun kodunu alıp yeni oyunu yükledikten sonra, oyunu Armoury Crate’te yer alan Game Library’ye ekleyebilecekler.

Aura Ready

Armoury Crate’teki Game Deals bölümünde, Aura RGB ile uyumlu çalışacak şekilde geliştirilmiş özel Aura Ready oyunları içeren bir bölüm de yer alacak. Oyuncular Call of Duty: Black Ops 4 veya Anthem gibi bir oyun indirdiklerinde, oyun içi etkinliklere göre Aura ışık efektleri oluşacak.

Lansman kutlaması

Game Deals lansmanı dolayısıyla, Call of Duty: Modern Warfare, The Outer Worlds, eFootball PES 2020, Pillars of Eternity II: Deadfire ve Age of Wonders: Planetfall oyunlarında 23 – 30 Ekim tarihlerinde fırsatlar sunulacak. Ayrıca, ROG ve Gamesplanet VIP’lere iki ücretsiz oyun da sunacak: Regions of Ruin ve We Are the Dwarves.

Asus ROG Strix Scar III | Alırım Keystonu’nu Mike!