Blizzard Oyunlarında Kış İndirimleri Başladı! Blizzard Oyunlarında Kış İndirimleri Başladı!
Blizzard’da büyük kış indirimleri başlıyor! İndirimler Blizzard oyunlarında 2 Aralık’a kadar sürecek. Ayrıntılar haberimizde. Blizzard Oyunlarında Kış İndirimleri Başladı!

Blizzard’da büyük kış indirimleri başlıyor! İndirimler Blizzard oyunlarında 2 Aralık’a kadar sürecek.

İndirimler şu şekilde:

  • World of Warcraft: Battle for Azeroth – Battle for Azeroth’ta (Standard, Digital Deluxe Sürümü veya Digital Deluxe Yükseltmesi) ve diğer Digital Deluxe eşyalarında %50’ye varan indirimlerin yanı sıra yeni oyuncuların aboneliği ilk ay %50 indirimli. Aboneliğin hem World of Warcraft hem de World of Warcraft Classic’e erişim sağladığını hatırlatalım.
  • Overwatch – Standart Sürümde %25, PC için olan Legendary Edition’da ise %50 indirim şansı başladı. Ayrıca bugünden itibaren 4 Aralık’a kadar oyunun PC, PS4 ve Xbox One sürümlerini ücretsiz deneyebilirsiniz!
  • Hearthstone – Hearthstone Kahramanları Alleria Windrunner, Magni Bronzebeard ve Medivh’i %30 indirimle satın alabilirsiniz.
  • Diablo III – Ana oyun ve Reaper of Souls genişleme paketinde %50’ye varan indirimlerin yanı sıra Eternal Collection, Battle Chest, Rise of Necromancer ve Reaper of Souls Digital Deluxe sürümlerinde indirimler başladı.
  • Heroes of the Storm –Welcome to the Nexus ve Heroic Reinforcements Paketlerinde %30’a varan indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca sadece oyun içinde yer alan 360-day Stim Pack de %33 indirimli.
  • StarCraft: Remastered & StarCraft II – StarCraft Remastered ve StarCraft II ek paketleri ile oyun içi yorumlar yapan sunuculara %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. StarCraft Remastered ve Cartooned paketi de %40 indirimde.
  • BlizzCon 2019 Sanal Bileti – Sanal biletler şimdi %15 indirimli.

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!