Playstore’dan Ramazan’a Özel İndirimler! Playstore’dan Ramazan’a Özel İndirimler!
Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’da 25 Mayıs Cumartesi günü Ramazan kampanyası başlayacak. Playstore’dan Ramazan’a Özel İndirimler!

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’da 25 Mayıs Cumartesi günü Ramazan kampanyası başlayacak. Kampanyas kapsamında ilgiyle takip edilen birçok oyun yüzde 80’e varan indirimlerle oyunseverlerle buluşacak.

Oyunseverler; Far Cry New Dawn, Assassin’s Creed: Odyssey, For Honor, The Crew 2’nin de aralarında bulunduğu oyunlara 20 liradan başlayan fiyatlara sahip olabilecekler. Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri oyunları internet faturalarına ek olarak 12 aya varan taksit imkanı ile satın alabilecekler.

Konsol oyunlarında da indirimler var

Playstore’da Red Dead Redemption 2, FIFA 19, Anthem, Sekiro: Shadows Die Twice, The Division 2 gibi en popüler PlayStation 4 oyunlarında da yüzde 70’e varan indirimler olacak. Ayrıca Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of Wild, Xenoblade Chronicles 2 gibi pek çok Nintendo Switch oyunu da yüzde 70’e varan indirimlerle oyuncuları bekliyor.

Turtle Beach oyuncu kulaklıkları, Razer klavye, kulaklık ve fare gibi oyuncu ekipmanları kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla alınabilecek.

9 Haziran’a kadar devam edecek Ramazan kampanyasına playstore.com adresinden ulaşmak mümkün.

Aral Game’den Dev FIFA 19 İndirimi!