Kategoriler

A Plague Tale: Requiem İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu

A Plague Tale: Requiem İçin

Focus Entertainment ve Asaboo stüdyosu tarafından geliştirilen A Plague Tale: Requiem yeni bir trailer yayınladı.

Hikaye bazlı bulmaca-macera türündeki ilk oyun özellikle duygusal yoğunluğuyla beğenilmişti. Yakaladığı başarı ile devam oyununu garantileyen yapım ortaçağ Avrupasında sahne alıyor. Fantastik öğelerle sahip yapımda bir abla-kardeşin başından geçenleri görüyorduk. Requiem ile bu temel öğe korunmuş gibi görünüyor ki sempatik ikili trailerda yine karşımıza çıkıyor.

Vebanın yıldız ismi: FARELER!

İlk eser Plague: Tale of Innosence’ın şüphesiz en karakteristik özelliği tam anlamıyla fare denizi içerisinde geçmesiydi. Hikayesel sebepler nedeniyle fıttıran fareler ışığın dokunmadığı her alanı istila edip önlerine ne çıkarsa tüketiyordu. Göründüğü kadarıyla Requiem bu ikonik olgudan uzaklaşmayıp oyuna fareleri tekrardan dahil edecek. Özellikle zamanlamanın kritik olduğu ve bize mani olmaya çalışan düşmanlarla dolu parkurlardan geçeceğiz. Duygusallığın da eksik olmayacağı şimdiden belli olan Requiem Switch dahil tüm majör platformlarda erişilebilir olacak.

O tarihe kadar bekleyemem diyorsanız size iyi bir haberimiz var! Nisan sonunda yapılan açıklamaya eşlik eden demo iştahınızı çıkışa kadar bastıracaktır. Ayrıca yaklaşık bir saate yakın içerik bulunduran demoda görselliğin yaşadığı iyileşme göze çarpıyor.

Ses ve grafikleriyle atmosferi sıkı tutan, hikayesiyle alıp götüren A Plague Tale: Requiem 18 Ekim itibariyle oynanışa hazır olacak.

Bir başka yaklaşan hikaye bazlı aksiyon macera oyunu olan Stray’e dair detaylar için haberimizi inceleyin.

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox