DOOM! Kapalı Beta Tarihi ve Yeni Fragman DOOM! Kapalı Beta Tarihi ve Yeni Fragman
Geliştiricisi id Software, yayıncısı Bethesda olan efsane FPS oyunu DOOM'un kapalı beta tarihi yayınlanan yeni bir fragman ile oyunseverlere duyurdu! DOOM! Kapalı Beta Tarihi ve Yeni Fragman

id Software tarafından geliştirilen, Bethesda tarafından yayımlanacak olan Marsta meydana gelen bir tür olaylar silsilesi sonucunda başına düşen görevleri yapmakla yükümlü olduğumuz bir askerin gözünden oynadığımız FPS oyunu DOOM, sevenlerinin yüzünü güldürecek bir haberle karşımızda!

Yaklaşık 23 yıldır gözden düşmeyen ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan yapım, 31 Mart – 3 Nisan 2016 tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kapalı beta sürecinde olacak. Kapalı beta testine dâhil olabilecek kişilerin daha önce Wolfenstein: The New Order oyununu erken erişim aşamasında satın almış oyuncular olması ise yayıncı firmadan gelen bir kötü haber niteliğinde.

Ayrıca 1080p ve 60fps değerleriyle piyasaya sürülecek olan DOOM, Deathmatch, Clan Arena, Warpath, Domination gibi çeşitli multiplayer modları bulundurmakta. DOOM için tam erişiminin ise 13 Mayıs 2016 tarihinde olması bekleniyor.

Oyunun mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Yayımlanan yeni fragman ise aşağıda. İyi seyirler.Volkan Kurt

Oyun, edebiyat, müzik, gezginlik ve bilmediği kültürleri araştırmayı seven şahsına münhasır bir kişilik. Etrafa zararı olmayan, akıllı bir deli. Platform oyunlarına hasta. Henüz üniversitede öğrenim görmekte.