Kinect for Windows V2 Piyasaya Çıkıyor Kinect for Windows V2 Piyasaya Çıkıyor
Microsoft yeni Kinect’i ayrı bir paket olarak piyasaya çıkartıyor. Ama piyasaya çıkmadan önce oyun geliştiricilere yönelik olarak bir program hazırlamış ve geliştiricilere yeni Kinect’i... Kinect for Windows V2 Piyasaya Çıkıyor

Microsoft yeni Kinect’i ayrı bir paket olarak piyasaya çıkartıyor.

Ama piyasaya çıkmadan önce oyun geliştiricilere yönelik olarak bir program hazırlamış ve geliştiricilere yeni Kinect’i önden satın alma şansı veriyor. Böylece Kinect’İ kullanarak oyun ve yazılım geliştirenler yazın hazırlıklarını yapabilecekler.

Kinect for Windows V2 cihazı, Xbox One’da kullanılan Kinect’e benziyor, benzer hareket takip özelliklerine sahip ve 1080p video çekebiliyor. Bir güzel haber daha, Kinect için yazılım geliştirenler artık Windows Store’da uygulamalarını satabilecekler. Böylece Kinect satın alanlar bir sürü güzel uygulama ile karşılaşacaklar.

İlgilenen geliştiriciler Kinect for Windows V2’e Temmuz ayından itibaren sahip olabilirler. Fiyatı 199 Dolar olacak ve şu anda önsiparişe açılmış durumda, bu linke tıklayıp önsipariş sayfasına gidebilirsiniz. Gerçi önsipariş listesindeki ülkeler arasında Türkiye yok ama Avrupa ülkelerinde tanıdıkları olanlar kolayca getirtebilirler.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.