Kategoriler

PES’i iyi oynayabilen Türk’ler aranıyor. Hedef Avrupa Şampiyonası!

 

Konu Pro Evolution Soccer oldu mu, bütün oyuncuların iddiaları benzerdir : “ Bileğimi büken olmadı.” “Yenilmem”, “İstediğin takımı seç”, “ Nesine oynuyoruz?”
Avrupa ve Dünya Şampiyonu olmak için oynamaya ne dersiniz?
Konami, UEFA Şampiyonlar Ligi ve Playstation ile birlikte ilk “PES Virtual Champions League” Turnuvasını düzenleyeceğini açıkladı.26 Mart da başlayan turnuvanı Türkiye şampiyonu, ülkemizi Mayıs ayı sonunda Lizbon’da düzenlenecek olan finallerde temsil edecek.
Playstation3 sahibi PES 2014 oyuncularının ücretsiz kayıt olabileceği bu turnuvada genel performans ve sonuçlar çevrimiçi olarak toplanacak ve “PES Lig” sıralaması belirlenecek.
25.000 Avro para, Şampiyonlar Ligi imzalı ve lisanslı ürünleri, Lizbon’da UEFA Şampiyonlar Ligi Finalini Vip olarak tüm ulaşım ve konaklama masrafları dâhil olarak izleme ödülleri sunan turnuvanın galibi dünya çapında turnuvaya katılmaya da hak kazanacak.

Bunun yanı sıra katılımcılar arasından çekiş ile Lizbon’a seyahat kazanmak da mümkün. Dünya şampiyonası, yurtdışı seyahatleri, ülkenizi temsil etmek ve arkanızda UEFA Şampiyonlar Ligi’ni alıp “En iyi oyuncu benim” demek istiyorsanız : www.pesleague.com

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri