Call of Duty: Black Ops III Betası PS4’te Rekor Kırdı Call of Duty: Black Ops III Betası PS4’te Rekor Kırdı
Call of Duty: Black Ops III betası rekora koşuyor. Detaylar haberimizde. Call of Duty: Black Ops III Betası PS4’te Rekor Kırdı

Activision Blizzard’ın (Nasdaq: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. bugün Treyarch’ın 19 Ağustos’ta başlayan ve 23 Ağustos boyunca devam eden Call of Duty: Black Ops III çoklu oyuncu betasının PlayStation 4 (PS4) tarihinin en büyük betası olduğunu duyurdu.

Milyonlarca oyuncu betayı indirip oynadı ve Treyarch geliştirme ekibinin 6 Kasım’da çıkacak olan Call of Duty: Black Ops III’ü daha iyi hale getirmek için kullanacağı son derece kritik geri bildirimler ve teknik veriler sağladı.

Activision ve Sony PlayStation verilerine göre Call of Duty: Black Ops III betası PS4’te en çok indirilme, en çok oyun oturumu ve en uzun saat oynanış alanlarında yeni rekorlara imza attı.

Call of Duty: Black Ops III Treyarch tarafından PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PC için geliştiriliyor. Call of Duty: Black Ops III çokluoyuncu betası şimdi de Xbox One ve PC için kullanıma açıldı.

-Basın BülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.