Gran Turismo 6 Güncelleniyor Gran Turismo 6 Güncelleniyor
PlayStation’ın beğenilen oyunlarından Gran Turismo serisinin son oyunu Gran Turismo 6, 1.17 güncellemesi ile karşımızda. Yeni gelen güncelleme ile oyuna üç yeni araba ve... Gran Turismo 6 Güncelleniyor

PlayStation’ın beğenilen oyunlarından Gran Turismo serisinin son oyunu Gran Turismo 6, 1.17 güncellemesi ile karşımızda.

Yeni gelen güncelleme ile oyuna üç yeni araba ve yarış giysileri ekleniyor, ayrıca bir önceki güncellemeden kaynaklanan sorunlar gideriliyor.

Oyuna LEXUS LF-FC GT “Vision Gran Turismo”, Alpine Vision Gran Turismo ve Alpine Vision Gran Turismo Race Mode olmak üzere üç yeni araba eklendi. Güncelleme 1.17’nin kurulumunun yapılmasının ardından, arabalar “My Home” içindeki CARS bölümü içindeki Vision GT alanından satın alınabiliyor. Bu bölümde ayrıca arabaların sunum filmi de yer alıyor. Ayrıca dileyenler için sadece sınırlı bir süreliğine arabaların yeni Dönemsel Etkinlik’te tur zamanına bakılmaksızın bir tur tamamlanarak temin edilmesi de mümkün oluyor.

“Alpine Vision GT” yarış giysi ve kaskları, “My Home” üzerinden erişilebilen [TUNING & SERVICING] bölümü içindeki [Racing Gear] opsiyonu altında bulunan [Special Outfits] sayfasına eklendi. Giysi ve kasklar da sadece sınırlı bir süreliğine, ilgili Dönemsel Etkinlikler’den temin edilebiliyor.

1.16 güncellemesi kurulumunun yapılmasının ardından, “B-Spec” modunda oynanırken daha önce durdurulmuş bir Şampiyonluk yarışını yeniden başlatmanın mümkün olmadığı, Şampiyonluk yarışı ile ilgili sorun 1.17 güncellemesi ile giderildi.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.