The Order: 1886’nın Hem Kendisini Hem T-Shirt’ünü Kazanın The Order: 1886’nın Hem Kendisini Hem T-Shirt’ünü Kazanın
PlayStation 4 platformu sahiplerine çok özel bir sürpriz hazırladık. Merak etmeyin, konsola sahip olmayanları unutmadık. Ready at Dawn tarafından geliştirilen ve 20 Şubat tarihinde... The Order: 1886’nın Hem Kendisini Hem T-Shirt’ünü Kazanın

PlayStation 4 platformu sahiplerine çok özel bir sürpriz hazırladık. Merak etmeyin, konsola sahip olmayanları unutmadık.

Ready at Dawn tarafından geliştirilen ve 20 Şubat tarihinde Sony Computer Entertainment tarafından dağıtımı yapılan The Order: 1886, sevilen TPS oyunlarından biri oldu. Türkçe altyazı seçeneğinin yanında, oyun içi detayların son derece başarılı olduğu The Order: 1886’ya ve özel tasarımlı T-Shirt’lerinden birine sahip olmak isterseniz, işte size fırsat.

14 Mart tarihine kadar Facebook sayfamızı beğenip, linkteki sorulara doğru cevap verenler arasından tam 7 kişiyi sürpriz hediyeler bekliyor. İşte birbirinden renkli hediyelerimiz!

  • 2 Kişiye The Order: 1886
  • 2 Kişiye SingStar: Ultimate Party
  • 3 Kişiye The Order: 1886’nın özel tasarımlı T-Shirt’leri

Not:

  • PS4 Konsolu olmayan arkadaşlarımız, soruları cevaplandırırken T-Shirt için katılım gerçekleştirdiklerini belirtmelidir.
  • Yarışmamız 14 Mart tarihi sona erecektir. Kazananlar 17 Mart tarihi açıklanacaktır.
  • Yarışmaya katılım için Facebook sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir.
  • Yarışmayı paylaşmak, kazanma şansınızı arttıracaktır 🙂

The Order: 1886 incelememiz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.