Wasteland 2, PlayStation 4 Yolcusu Wasteland 2, PlayStation 4 Yolcusu
Tatmin edici oynanış süresi ve hayatta kalmak için çılgınlar gibi mücadele ettiğimiz Wasteland 2, PS4 platformlarına geçiş yapmaya hazırlanıyor. inXile Entertainment tarafından geliştirilen ve... Wasteland 2, PlayStation 4 Yolcusu

Tatmin edici oynanış süresi ve hayatta kalmak için çılgınlar gibi mücadele ettiğimiz Wasteland 2, PS4 platformlarına geçiş yapmaya hazırlanıyor.

inXile Entertainment tarafından geliştirilen ve serinin ikinci oyunu olan Wasteland 2, geçtiğimiz yıllarda PC platformlarında çıkış yapmıştı. 4 farklı sınıfı kontrol ettiğimiz oyun, karakterlerimizi geliştirmemizi ve savaştan sağ çıkmaları için elimizden geleni yapmamızı istiyor. Sıra tabanlı ve parti yapısına sahip olan oyuni Unity teknolojisiyle geliştirildi.

PS4 platformuna geçiş yapacak olan Wasteland 2, Game of the Year Edition ismini de yanına alıyor. PS Blog’da duyurulan Wasteland 2 Game of the Year Edition’ın, karakter modelleri değişecek ve çevresel öğelerinin de gelişeceği açıklandı. Bazı kilit karakterlerin seslendirmelerinin değişeceği ve öne çıkacağı, farklı birkaç hikayenin de eklendiği söyleniyor.

Oyun, PS’e bu yılın yaz aylarında piyasaya çıkacak.

Oyun hakkında daha fazla detay isterseniz sizi Wasteland 2 incelememize alalım.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.