Kategoriler

World of Tanks PlayStation 4’e Çıktı

Wargaming, World of Tanks’in PlayStation 4’e çıkışını duyurdu. Detaylar haberimizde.

15’er kişilik takımlardan oluşan heyecan dolu free to play tank savaşlarını yeni bir oyuncu nesline sunan bu sürüm, PlayStation 4 platformuna has pek çok özelliği de beraberinde getiriyor. Hemen indirip oyuna giriş yaparak özel kamuflajıyla gelen T1E6-PS hafif sınıf Premium Amerikan tankı, “Girls und Panzer” animesinde de yer alan Pz.Kpfw. IV Ausf. H Elite tankı ve eşsiz Başlangıç Paketleri (Founders Pack) gibi kısıtlı bir süreliğine sunulacak oyun içi özel hediyeler kazanabilirsiniz.

Wargaming ailesinin yeni üyesi, çarpıcı grafikleri, detaylı haritaları ve ABD, Almanya, SSCB’ye ait 130’dan fazla aracın gerçekçi biçimde yer aldığı devasa teknoloji ağacı ile oyuncuları savaşın içine çekiyor. Hafif, orta ve ağır sınıf tanklar ve tank avcıları, farklı özellikleriyle er meydanına çıkıyor ve tankçılara değişik araçlarda ustalaşma şansı sunuyor. Mümkün olan en iyi oyun deneyimini hedefleyen World of Tanks PlayStation 4 sürümü, DUALSHOCK 4 desteği, Share Play ve PlayStation Vita Remote Play gibi PlayStation 4’e özgü özelliklerden de bolca faydalanıyor.

Oyuna Ocak ayı bitmeden önce giriş yapan tüm oyuncular hediye olarak, özel kamuflajıyla gelen T1E6-PS hafif seviye Amerikan tankına sahip olacaklar. 30 Nisan’a kadar Alman Pz.Kpfw. IV Ausf. H tankıyla savaşarak 20.000 XP elde eden tankçılar ise bu tankın Girls und Panzer özel versiyonunu elde etme fırsatı yakalayacak. Ayrıca PlayStation Store’da satılan Başlangıç Paketleri aracılığıyla Premium araçlar, Premium Hesap süresi, oyun içi para ve nadir bulunan tanklar gibi oyun içeriklerine sahip olmak mümkün.

Wargaming, PlayStation Plus üyelerini de unutmadı! Plus üyeleri, oyun içi satın alımlarda çeşitli indirimlerin yanı sıra açılışla birlikte hafif Alman tankı Pz.Kpfw. II Ausf. J ve 3 gün Premium hesap içeren Premium Bundle’a sahip olacaklar.

World of Tanks PlayStation 4 sürümünün PlayStation Plus üyeliği gerektirmediğini ve tüm PlayStation hesabı sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabileceğini bir kez daha hatırlatalım.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PlayStation · World of Tanks