Kategoriler

PS4’e “Ufak” Bayram İndirimi

Sony, PlayStation 4 fiyatlarında indirime gittiklerini açıkladı.

Firma, döviz kurlarındaki düşüş doğrultusunda PS4 500GB konsol fiyatının 1549TL’den 1499TLye; 1 oyunlu paket fiyatının ise 1699TL’den 1649TL’ye düştüğünü belirtiyor. Hiç aklında olmayan adama “Aaa, PS4 alayım bir tane hemen!” fikri getirecek indirimler değil belki; ancak bu sıralar bayramı da bahane ederek bir PS4 sahibi olmak isteyenler için iyi bir haber diyebiliriz.

İlgili basın bültenini aşağıda görebilirsiniz.

Bayramın Keyfini PlayStation®4 ile Çıkarın
PS4™ fiyatlarındaki indirim ile oyun tutkunları çifte bayram yaşayacak. Sony Eurasia, PS4 500 GB konsol fiyatını 1.549 TL’den 1.499 TL’ye, 1 oyunlu paket fiyatını ise 1.699 TL’den 1.649 TL’ye indiriyor.

(25.07.2014, İstanbul) – Sony, bayramda oyun tutkunlarının yüzünü güldürecek. . Döviz kurlarındaki düşüş doğrultusunda, PS4 500 GB konsol fiyatı 1.549 TL’den 1.499 TL’ye, 1 oyunlu paket fiyatı ise 1.699 TL’den 1.649 TL’ye indiriliyor. PS4™ güçlü grafikleri ve hızı, derin şekilde bütünleşik sosyal yetenekleri ve PlayStation®Vita (PS Vita) gibi cihazları kullanan yenilikçi ikinci ekran özellikleri ile zengin ve sarmalayıcı oyun deneyimi sağlıyor.

PS4 Dünyanın Dört Bir Yanındaki Oyun Severleri Bir Araya Getiriyor
Oyun severler, dünyanın dört bir yanındaki dostları ile deneyimlerini paylaşmak için PS4 sisteminin sosyal özelliklerinden da faydalanabiliyorlar. Kablosuz Kumanda Cihazı’nın (DUALSHOCK®4) üzerinde bulunan “SHARE” (paylaş) düğmesi ile paylaşım ve Twitch ve Ustream çevrimiçi video gerçek zamanlı veri aktarım platformları üzerinden de PS4 sistemlerinden oyun yayınları yapılıyor. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyun severle bir araya gelen PS4 sahipleri sadece geleneksel oyun oynama deneyiminin keyfine varmakla kalmıyor, aynı zamanda sadece PlayStation üzerinden mümkün olan interaktif eğlence deneyimlerini de yaşıyorlar. Ayrıca, iPhone veya Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere indirilebilen PlayStation App, kullanıcıların PlayStation Store üzerinden içerik satın almasına ve PSNSM üzerinden arkadaşları ile mesajlaşabilmesine imkân veriyor.”

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · PlayStation