Kategoriler

Resident Evil 7 Bulmacaları Dengeli Olacak

Capcom, Resident Evil 7 demosunda gördüğümüz belirsiz bulmacaların olmayacağını açıkladı. Ayrıca ilginç ön sipariş bonusu da haberimizde.

Eğer Resident Evil 7′nin demosunu oynadıysanız, elbet oyunun içindeki birkaç bulmacaya denk gelmişsinizdir. Birçok oyuncu, oyunun belirsiz bulmacalarından şikayetçi. Çünkü bu bulmacaların çoğunun bir mantığı ve oyunla uyumu yok.

Eğer siz de demoda bu tarz bulmacalardan rahatsız olduysanız, size güzel bir haber verelim. Capcom, oyunun son halinde bu tarz belirsiz bulmacaların olmayacağını doğruladı. Resident Evil’ın yapımcısı Masachika Kawata, oyunun bulmacalarının dengeli olacağını açıkladı.

Kawata’nın açıklamaları şu şekilde: “Bundan önceki bulmacalara kıyasla, oyuncular son oyundaki bulmacalarda daha fazla düşünmek zorunda kalacak. Emin olun demoda gördüğünüz bulmacaları, oyunun son halinde görmeyeceksiniz. RE7’deki bulmacaların gayet dengeli olduğunu düşünüyoruz.”

resident evil

Ayrıca Belçika ve Hollanda’da oyunun ön sipariş hediyelerinden biri oldukça ilgi çekici. Bu ülkelerde oyunu ön sipariş verenler için oyunun yanında yetişkin bezi de geliyor.

Resident Evil 7, 24 Ocak 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

World of Tanks Konsol Sürümlerinde Heyecan Bitmiyor