Retro Konsollarda Son Nokta: Hyperkin Retron 5 Retro Konsollarda Son Nokta: Hyperkin Retron 5
Artık bit pazarında veya Ebay’de eski ve düzgün çalışan konsol aranmaya son! Hyperkin Retron 5 sizin için burada! Eğer belli bir yaşı geçmiş oyunculardansanız... Retro Konsollarda Son Nokta: Hyperkin Retron 5

Artık bit pazarında veya Ebay’de eski ve düzgün çalışan konsol aranmaya son! Hyperkin Retron 5 sizin için burada!

Eğer belli bir yaşı geçmiş oyunculardansanız ve devamlı “o eski güzel günleri” yadediyorsanız, bu cihaza bir bakmadan geçemezsiniz. Hyperkin firması tüm eski oyuncuları ve eski klasik oyunları oynamak isteyenleri düşünmüş ve bu inanılmaz retro konsolu üretmiş. Bu konsol NES, SNES, Sega Genesis, Famicom, Game Boy, Game Boy Color ve Game Boy Advance kartuşlarının tamamını destekliyor.

Hyperkin Retron 5

Tüm oyunlar bir Android işletim sistemi üzerinde çalışıyor, böylece cihaza HDMI çıkış, oyun kaydetme ve çoklu kumanda desteği koymak mümkün olmuş. Hatta eski GameGenie kartlarına benzer cheat kodlarını bile çalıştırabiliyorsunuz. Üzerinde tüm konsolları destekleyen, Bluetooth sayesinde kablosuz çalışan kendi gamepad’i var ve SD kart slotu ile kayıtları, ekran görüntülerini ve firmware güncellemelerini kolayca halledebiliyorsunuz.

İşte bunların tamamı sadece 140 Dolar fiyatla emrinize amade. Eğer bir tane satın almak isterseniz, bu linke tıklayıp resmi web sitesine gidebilirsiniz. Hazır gitmişken Retron’un eski modellerine de bir bakmak istyebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.