Kategoriler

Star Wars Battlefront’u Herkesten Önce Oynayın

Electronic Arts, önümüzdeki dönemde çıkacak olan büyük oyunlarını oyuncuların erkenden ulaşmasını sağlayacak bir anlaşma ile karşımıza çıktı.

Electronic Arts, önümüzdeki dönemde çıkacak olan büyük oyunlarını, oyuncuların erkenden ulaşmasını sağlayacak bir anlaşma ile karşımıza çıktı.

Electronic Arts’ın açtığı bir abonelik sistemi olan ve abone olanlara özel indirimler ve erken erişim gibi birçok imkân sunan EA Access, bu sefer de Star Wars Battlefront, Need For Speed ve NBA Live 2016 oyunlarını bu programa dahil ediyor.

Eğer siz de EA’in çıkartacağı oyunları erkenden oynamak istiyorsanız, aylık 5$ vererek önümüzdeki dönemde çıkacak olan EA oyunlarına erkenden ulaşabilirsiniz. Oyunlara erken erişim dışında Battlefield 4, Need for Speed Rivals ve Peggle 2 oyunlarını da ücretsiz olarak dağıtan EA, abone olanlara 29 Eylül’de çıkacak olan NBA Live 2016’yı 25 Eylül‘de, 3 Kasım’da çıkacak olan Need For Speed’i 29 Ekim‘de ve 17 Kasım’da çıkacak olan Star Wars Battlefront’u ise 12 Kasım‘da oynama imkanı sunuyor.

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox