Kategoriler

The Game Awards’ı İzleyenler Steam Deck Kazanacak

Steam Deck

Valve, The Game Awards 2022 etkinliğini gelecek hafta gerçekleştirecek. Firma, The Game Awards boyunca her dakikada bir, izleyicilere ücretsiz bir adet Steam Deck dağıtacağını duyurdu.

The Game Awards 2022‘nin resmi olarak başlayacağı 9 Aralık TSİ 04:00‘ten itibaren, önceden kaydolmuş ve canlı yayını Steam üzerinden izleyen müşteriler arasından her dakikada bir, rastgele biri seçilecek. Ayrıca, kaydolan herkes eğlenceli ve hareketli bir Steam Pal dijital çıkartması da kazanacak.

Steam Deck çekilişine katılım için kaydolmak zorunlu. Katılımcıların ABD, Kanada, Birleşik Krallık veya Avrupa ülkelerinden birinde olması gerekiyor. Ayrıca 14 Kasım 2021 – 14 Kasım 2022 tarihleri arasında Steam‘den en az bir satın almış olmaları, hesaplarının sicilinin temiz olması ve sınırlandırılmış olmaması lazım. Çekilişe kaydolmak ve Steam Pal çıkartması kazanmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

The Game Awards etkinliği canlı olarak yayınlanacak. Çekilişe katılmak için kaydınızı yaptırın, etkinlik gününde Steam hesabınıza giriş yapın ve canlı yayını bu adresten izleyin. Kazananlar her dakikada bir yapılacak çekilişin ardından sohbette duyurulacak.

Şansınız bol olsun!

Valve, Steam Deck Kullanıcısından Gönderdiği Hindi Fritözünü Geri İstedi

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri