WWE 2K16’ya Yeni DLC Paketleri Geliyor! WWE 2K16’ya Yeni DLC Paketleri Geliyor!
Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayımlanan dövüş oyunu WWE 2016 için sevindirici bir haber yayımlandı. WWE 2K16’ya Yeni DLC Paketleri Geliyor!

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayımlanan dövüş oyunu WWE 2016 için sevindirici bir haber yayımlandı. Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamada, oyuna The Terminator ve Legend Pack adında iki farklı ek paketin geleceği belirtildi.

The Terminator eklenti paketi ile birlikte oyuna Arnold Schwarzenegger ekleniyor. Terminator‘ün ilk iki filminin tasarımlarıyla karşımıza çıkacak olan eklenti paketi 8.84 MB boyutunda olacak ve 4.99$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Legend Pack eklenti paketi ile birlikte oyuna Lita, Trish Stratus, Rowdy Roddy Piper, Mr. Perfect, Big Boss Man ve Dusty Rhodes gibi ünlü isimler ekleniyor. Efsane karakterlerle karşımıza çıkacak olan eklenti paketi 9.51 MB boyutunda olacak ve 8.99$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Ek paketlerin çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı. Oyun hakkında şimdilik başka bir detay bulunmuyor. Konu ile ilgili çıkan gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü