Kategoriler

2K, Mafia III’e Gelecek Olan Çıkış Sonrası İçeriğiyle İlgili Bilgiler Verdi

Eğer New Bordeaux’da geçirdiğiniz zaman hoşunuza gidiyorsa Mafia III için eşsiz hikaye paketleri üzerinde de çalışıldığını bilmelisiniz.

Eğer New Bordeaux’da geçirdiğiniz zaman hoşunuza gidiyorsa Mafia III için eşsiz hikaye paketleri üzerinde de çalışıldığını bilmelisiniz.

Öncelikle “ücretsiz, yinelenen içerik” hakkında bilgi verelim. Mafia III’ü satın alan herkes için – ister ön sipariş yoluyla, ister ilk gün, ister sonradan almış olsunlar – oyun çıktıktan sonra ücretsiz yeni özellikler ve içerikler sunulmaya devam edilecek.

ÜCRETSİZ! Yeni Karakter Giysileri
Lincoln’un giysisini değiştirebilme özelliği geliyor. Yeni giysiler sayesinde Lincoln tarzınıza daha uygun olarak giyinebilecek.

Yeni, ÜCRETSİZ Silahlar
Oyunun çıkışından 30 gün sonra herkes “Judge, Jury and Executioner” altın silah paketine sahip olacak.

DAHA FAZLA Araba Özelleştirmesi
Mafia III’te mevcut olan araç geliştirmelerini yeni özelleştirme seçenekleri ile arttırılıyor. En sevdiğiniz aracı yeni lastikler, şahsınıza özel plakalar ve boyalar ile kişiselleştirebileceksiniz. E evet, araçlarınızın performanslarını arttırmak için de daha fazla seçeneğe sahip olacaksınız.

ÜCRETSİZ YARIŞLAR!
Süslediğiniz filonuzla şehre gelin ve yarış serisine katılın. Burada para, arabanız için yeni özelleştirme seçenekleri ve müthiş ödüller kazanabilirsiniz. Yarışların nasıl işleyeceğine dair detayları ileride açıklanacak.

NEW BORDEAUX’DAN YENİ HİKAYELER
2K, 7 Ekim öncesinde Mafia III üzerindeki son düzeltmeleri yaptıktan sonra yeni hikaye paketleri üzerinde çalışmaya başlayacak. Bunlar Lincoln Clay’in New Bordeaux’da geçirdiği zaman ile ilgili daha fazla bilgi verecek olan apayrı deneyimler sunacak. Bu hikayeler gösterecek ki Lincoln’u karşı karşıya kaldığı tek tehdit İtalyan Mafyası değil…

2K’in üzerinde çalıştığı diğer ücretli üç genişleme paketi hakkında ufak bilgiler verecek olursak;

“Faster, Baby!”
Lincoln eski aşkı Roxy Laveau ile birlikte New Bordeaux’nun dışında İnsan Hakları aktivistlerini terörize eden yozlaşmış Şerif’i görevinden indirmeye çalışırken sahnede hızlı arabalar, dramatik kovalamacalar ve cesur sürüşler olacak.

“Sign of the Times”
Bir dizi ayinsel cinayet New Bordeaux’ya korku salıyor. Peder James’in isteği üzerine Lincoln bundan sorumlu tarikatın peşine düşecek ve bu macera onu eski nehir kolunun karanlık kalbinden, şehrin fakir mahallelerinin uyuşturucu güdümündeki karşı kültürüne götürecek.

“Stones Unturned”
Acımasız bir rakip New Bordeaux’da tekrar ortaya çıkınca Lincoln CIA ajanı John Donovan ile güçlerini birleştirerek Vietnam’ın savaş dolu ormanlarında başlayan bir kan davasını sonuçlandırmaya çalışacak.
New Bordeaux’ya eklenen yeni hikaye ve karakterlere ek olarak suç imparatorluğunuzu genişletip farklılaştıracak yeni aktiviteler de bulacaksınız. Bu paralı genişleme paketleri temalarına uygun özel araçlar, silahlar, giysiler ve yarışlar da sunacak.

Ayrı satılan veya Mafia III’ün Deluxe veya Collector’s Editions versiyonları ile gelen Season Pass sahibiyseniz bu üç hikaye paketine ve beraberinde gelen silahlara, araçlara ve oyun özelliklerine de sahip olacaksınız. Eğer Season Pass satın almak istemiyorsanız hiç sorun yok, çünkü bu hikaye paketlerini tek tek ayrı olarak da satın alabileceksiniz. 7 Ekim’de New Bordeaux’da görüşmek üzere.

Türk Korku Oyunu No70’ten Yepyeni Oynanış Videosu

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox