Kategoriler

Assassin’s Creed: Syndicate İçin Yeni Fragman

İşte Assassin’s Creed: Syndicate için yayımlanan son fragman!

2007 yılından bugüne kadar birçok oyunuyla kendisini oyun dünyasının yıldızı ilan eden Assassin’s Creed, yepyeni oyunuyla daha büyük sürprizlerin peşinde. Assassin’s Creed serisi bazılarımız için yıllardır kendisini tekrar eden bir yapımdır, bazılarımız için ise tam bir başyapıt. Son zamanlarda en çok konuşulan isim ise Assassin’s Creed’in yeni oyunu Assassin’s Creed: Syndicate.

Yeni nesil platformlardan PlayStation 4 ve Xbox One dışında aynı zamanda PC’lerimizde de görülecek. Assassin’s Creed: Syndicate’in ana karakterleri arasına eklenen yeni güzelimiz Evie Frye, yayımlanan son fragmanda kendisini gösteriyor. Asıl kahramanımız ise Jacop. Bu iki kahraman ikiz kardeşler ve Jacop daha kararlı, asi ve atılgan bir kişiliğe sahipten, ikiz kız kardeşi Evie, kontrol ve gizlilik ustası bir kadın.

Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed: Syndicate, bizleri Sanayi Devrimi’nin zirve zamanına götürüyor. Londra’yı ziyarete gidiyoruz ve zenginler ile fakirler arasındaki savaşın tam ortasında uyanıyoruz. Fakirler kendi aralarında hayatta kalmak için çeteleşmeye başlıyorlar ve zenginler de tüm güçlerini kullanarak, alt tabakayı yok etmeye çalışıyor.

Fragtist-Assassin's-Creed-Syndicate

Assassin’s Creed: Syndicate, açık dünya öğelerine sahip bir oyun olacak. Viktorya döneminin güzelliğini yansıtan binaların tepesinde koşturacak ve düşmanlarımızı gizli noktalarda tuzağa düşürmeye çalışacağız. Dahası olası iç ayaklanma durumunda farklı görevler de yapacağız. Ayrıca at arabaları ve trenleri kaçış noktaları olarak kullanabileceğiz.

İşte Assassin’s Creed: Syndicate için yayımlanan son fragman! İyi seyirler.

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox