Fallout 4 Season Pass Detayları Fallout 4 Season Pass Detayları
Uzun yılların ardından Fallout 4 nihayet geliştirme aşamasının son aylarına girmiş bulunuyor. Fallout 4 Season Pass Detayları

Uzun yılların ardından Fallout 4 nihayet geliştirme aşamasının son aylarına girmiş bulunuyor.

Düzenli Güncellemeler
Oyuna düzenli olarak ücretsiz güncellemeler yapılacak ve Skyrim’de olduğu gibi bunlar yalnızca hata düzeltmeleri değil, yeni özelliklerle gelecek. Skyrim’de binek üzerinde savaşlar, efsanevi modu, ölüm kameraları, görsel geliştirmeler ve fazlasını eklenmişti. Fallout 4’e ufak düzeltmeler veya yeni özellikler gibi nelerin eklenmesini istediğimizi öğrenmek için firma, sık sık bizden bilgi alacak.

Modlar & Yaratım Kiti
Bethesda, Fallout 4’ün de geliştirmenin her aşamasında açık ve modlanabilir olmasını istiyor. Gelecek yılın başlarında PC için ücretsiz Yaratım Kiti yayınlanacak. Bu, stüdyoda kullanılan aracın ta kendisi. Kendi modlarınızı yaratabilecek ve başkalarıyla paylaşabileceksiniz. Bu modlar daha sonra da Xbox One ve PlayStation 4 için de yayınlanacak.

Fragtist Fallout 4 Season Pass

İndirilebilir İçerik
Fallout 4 DLC’lerine sahip olabileceğiniz bir Sezonluk Kombine teklifi olacak. Oyun üzerinde hala sıkı biçimde çalışılan DLC’ler var ancak içerik hakkında henüz bir bilgi yayımlanmadı.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.