Neverwinter: Elemental Evil’ın Çıkış Tarihi Değişti Neverwinter: Elemental Evil’ın Çıkış Tarihi Değişti
Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Dungeons & Dragons evreninde yepyeni maceralar katacak olan yeni modül Elemental Evil’in yeni çıkış tarihini 7 Nisan olarak... Neverwinter: Elemental Evil’ın Çıkış Tarihi Değişti

Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Dungeons & Dragons evreninde yepyeni maceralar katacak olan yeni modül Elemental Evil’in yeni çıkış tarihini 7 Nisan olarak duyurdu.

Bir 13. Cuma’ya denk gelen Perfect World ve Cryptic Studios açıklamasında, oyundaki en yüksek karakter seviyesinin artırılması ve Ant İçmiş Paladin isimli yeni sınıfın da dahil olduğu ve neredeyse tüm oyun içi sistemleri değiştirip geliştirecek olan Elemental Evil, geliştirilmeye devam ediyor.

Neverwinter: Elemental Evil’ın bir önemi de, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki işbirliğinin devamını müjdelemesi. Wizards of the Coast’un masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter’a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.