Neverwinter’ın Xbox One Çıkış Tarihi Açıklandı Neverwinter’ın Xbox One Çıkış Tarihi Açıklandı
Konsollardaki MMORPG eksikliğinden yakınan oyuncular için sevindirici bir haber geldi. Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen popüler MMORPG Neverwinter’ın Xbox... Neverwinter’ın Xbox One Çıkış Tarihi Açıklandı

Konsollardaki MMORPG eksikliğinden yakınan oyuncular için sevindirici bir haber geldi. Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen popüler MMORPG Neverwinter’ın Xbox One’a çıkış tarihini duyurdu.

31 Mart gününden itibaren Neverwinter’ı en rahat koltuğunuza yayılıp bir kontrolcü ile oynayabileceksiniz.

Neverwinter, Microsoft’un hepsi bir arada oyun ve online eğlence platformu Xbox One’da yayınlanan ilk MMORPG’lerden biri olacak. Oyunun Xbox One versiyonunda PC’ye çıkışında mevcut olan tüm içerik yer alacak ve Modül 4: Tyranny of Dragons oyun içi seviye alma macerasına entegre edilecek. Çok sevilen Bela Varlok da dahil olmak üzere Neverwinter’ın PC’deki tüm oynanabilir sınıfları Xbox One’da da oyuncular tarafından seçilebilecek.

Fenomenleşmiş Dungeons & Dragons evrenindeki maceralarınıza arkadaşlarınızla birlikte çıkabileceksiniz. Böylece sosyal oyun deneyimi de yaşayabileceksiniz. Neverwinter Xbox One platformundaki arkadaş listesi entegrasyonu dahil pek çok konsol özelliğini ve görkemli MMORPG deneyimini PC’den konsola kusursuzca taşımak adına optimize edilmiş kontrolleri kullanacak.

Fragtist Neverwinter Xbox One

Neverwinter 31 Mart’tan itibaren tüm Xbox Live Gold üyeleri tarafından ücretsiz oynanabilecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.