Neverwinter’ın Xbox One Versiyonuna Güncelleme Neverwinter’ın Xbox One Versiyonuna Güncelleme
Ücretsiz MMORPG’leriyle tanınan Perfect World Europe ve Crptic Studios, Neverwinter’ın Xbox One’da yayınlandığını duyurdu. Böylece, Microsoft’un 33 bölgede servis veren hepsi bir arada oyun... Neverwinter’ın Xbox One Versiyonuna Güncelleme

Ücretsiz MMORPG’leriyle tanınan Perfect World Europe ve Crptic Studios, Neverwinter’ın Xbox One’da yayınlandığını duyurdu.

Böylece, Microsoft’un 33 bölgede servis veren hepsi bir arada oyun ve eğlence platformu Xbox ilk MMORPG’lerinden birine kavuşmuş oldu. Neverwinter PC’de olduğu gibi artık Xbox One’da da ücretsiz oynanabilir. Xbox Live Gold üyeliği olan oyuncular, bu popüler MMORPG’yi Xbox Oyun Mağazası’ndan indirebilirler. Xbox One Live Silver üyeliği olanlar da oyunu 31 Mart – 2 Nisan arasında indirebilecekler.

Şu anda Neverwinter’da oynanabilir olan içerik, Bela Varlok sınıfı gibi tüm popüler Neverwinter öğeleriyle birlikte Tyranny of Dragons genişleme paketini içeriyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.