Rainbow Six Siege’den Yepyeni Oyuniçi Görüntüler Rainbow Six Siege’den Yepyeni Oyuniçi Görüntüler
Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak ve iddialı bir şekilde oyunseverlerin beğenisine sunulacak olan FPS oyunumuz Rainbow Six Siege, yepyeni oyun içi görüntüleriyle karşımızda. Tom Clancy... Rainbow Six Siege’den Yepyeni Oyuniçi Görüntüler

Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak ve iddialı bir şekilde oyunseverlerin beğenisine sunulacak olan FPS oyunumuz Rainbow Six Siege, yepyeni oyun içi görüntüleriyle karşımızda.

Tom Clancy isminin sonsuzlukla buluşmaya devam ettiği son oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege, Tom Clancy’s Rainbow Six oyunuyla bağlantılı olarak ilerleyecek. Sadece FPS değil, taktiksel shooter türüne de odaklanan oyunumuz, doğru tarafı seçerek yapabileceklerimizi gözler önüne serecek. Kimi zaman saldıran taraf, kimi zaman ise doğru bir şekilde savunma yapanın kendisi olacağız.

Fragtist Rainbow Six Siege Collector

Rainbow Six Siege’in tek yeni detayı, yayımlanan son videosu değil. Oyunun özel Collector’s Edition sürümünün de detayları paylaşıldı. 120 sayfalık özel taktik kitabının yanında oyunun kendisi, collector box yani special edition kutusu, altın kaplama silahlar ve daha birçok sürpriz bizleri bekliyor. Oyunun Collector’s Edition sürümü için linki takip edebilirsiniz.

Lafı fazla uzatmadan sizi yayımlanan son Rainbow Six Siege videosu ile baş başa bırakalım.

Aşağıda oyunun yapım aşamalarını gösteren ilgi çekici videoyu da izleyebilirsiniz.

Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One platformlarında piyasaya çıkacak.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.