Kategoriler

World of Tanks: Xbox 360 Edition İmparatorluk Çeliği Testinde

Wargaming, yakın zamanda yayınlanan Chi-Nu Kai tankının ateşi sönmeden, World of Tanks: Xbox 360 Edition için İmparatorluk Çeliği güncellemesini tanıtarak oyuna yepyeni Japon tankları ailesini getiriyor.

Konsol tankçıları artık Japon Teknoloji Ağacı boyunca ilerleyip, düşmanlarla yeni “Kutsal Vadi” haritasında çarpışabiliyor.

İmparatorluk Çeliği tankçı cephanelerine tam 13 yeni taşıt ekliyor. Japon Teknoloji Ağacı iki dala ayrılıyor ve dokuz orta tank ile dört hafif tank savaş için hazır bulunuyor. Oyuncular artık şu hafif tankları komuta edebiliyor: R. Otsu, Ha-Go, Ke-Ni ve Ke-Ho. Ayrıca güçlü Japon orta tanklar da Chi-Ni, STA-1, Type 61 Chi-Ri ve diğerleriyle tank komutanlarının savaşa katılıyor. Orta tank komutanları taşıtlarının çevikliği ve Japon orta tankların etkileyici ateş oranıyla rekabette avantaj sağlayabiliyor.

“Kutsal Vadi” haritasının gelişiyle birlikte tankçılar için yeni bir Japon savaş alanı açılıyor. Sakin görünümlü bir vadinin dibindeki terk edilmiş kasaba, her boyutta tank için mükemmel bir siper sağlarken, kısa menzilli yoğun çatışmalar için de fırsat sunuyor. Sınırları tepelerle çizili haritada avantajlı yüksek bölgeler uzun menzilli atıcılara, nişangahlarına girecek kadar talihsiz olan her türlü tanka yıkım yağdırmak için olanak tanıyor.

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · World of Tanks · XBox