Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist’in İlk Ekran Görüntüleri Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist’in İlk Ekran Görüntüleri
Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist'in ilk ekran görüntüleri yayımlandı. Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist’in İlk Ekran Görüntüleri

26 Mayıs 2015 itibariyle oyun dünyasına giriş yapan Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist’in ilk ekran görüntüleri paylaşıldı ve yeni detaylar da açıklandı.

Oyunun, PS4 ve Xbox One platformu için listelendiğini ancak henüz net bir durumun olmadığını yazmıştık. Şimdi ise sevgili Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist’in yeni nesil platformlara çıkışının kesinleştiğinin haberini veriyoruz. YuGiOh anime ve mangasından fırlayan çeşitli kahramanlarımız, Kartların Kalbi‘ne inandıkları yolda ilerlerken, bizim rehberliğimize ihtiyaç duyacaklar.

Other Ocean Interactive tarafından geliştirilen oyunumuzun dağıtımı Konami tarafından gerçekleştirilecek. Oyunda YuGiOh anime serisindeki deneyimler paylaşılacak ve hatta ilk defa yapay zekaya karşı Battle Pack sistemi kullanılacak. Oyun, multiplayer olarak da oynanabilecek.

Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist’te 90 karakter ve 6,600 farklı kart bulunacak. Oyunun kendisine özel bir hikaye modu da olacak. Yu-Gi-Oh!, Yu-Gi-Oh! ZEXAL, Yu-Gi-Oh! ARC-V ve daha fazla seriyi bir arada görebileceğiz.

Buyrun yayımlanan ilk ekran görüntüleri.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.