Kategoriler

BiTaksi Kullanıcılarından Taksimetre Açılış Ücreti Alınmayacak

Akıllı Telefonlar ile taksiciler ve yolcuları buluşturan, hızlı bir kullanıma sahip BiTaksi Ramazan ayı boyunca sürecek bir kampanya düzenliyor.

Akıllı Telefonlar sayesinde bir tık sayesinde taksiciler ve yolcuları buluşturan hızlı ve kolay kullanıma sahip BiTaksi, BKM Express ile birlikte Ramazan ayı boyunca sürecek bir kampanya düzenliyor.

Bu kampanya boyunca BKM Express seçeneğini kullanacak olan yolcular herhangi bir indirim kodu girmeksizin taksimetre açılış ücretini ödemeden seyahatlerini keyifli bir şekilde gerçekleştirecekler.

BKM Express seçeneğiyle taksi çağıracak yolcular, indirim kodu girmeksizin taksimetre açılış ücretini ödemeden seyahat edecekler. Örneğin İstanbul’da 8.20 TL tutan bir taksi yolculuğunda BKM Express ile taksi çağıran BiTaksi yolcusu 5 TL ödeyecek. Ankara’da ise 8,10 TL tutan bir taksi yolculuğunda ödeme 5 TL olarak gerçekleşecek. Tutar uygulamanın ödeme ekranında otomatik olarak düşülecek.

İstanbul ve Ankarada yaşayan BiTaksi ve BKM Express kullanıcıları Ramazan ayın boyunca bu kampanyadan faydalanmaya devam edecekler. 5 TL ve üzerindeki yolculuklarda geçerli olan kampanya, günde bir defa toplamda ise 10 kez kullanılabilecek.

Görüntülenmeler:
1
İlgili Kategoriler
Haber · Konu Dışı