Kategoriler

AMD’den Never Settle Forever Promosyonu

AMD - Never Settle Forever

AMD yaptığı bir açıklamada, AMD Radeon ürünleri için hazırlanan popüler oyun paketi “Never Settle Forever” içeriğinde yenilikler yapıldığını duyurdu.

Never Settle Forever promosyonu bugünden itibaren daha geniş bir AMD ekran kartı kullanıcı kitlesine açılarak R7 Serisi ekran kartlarından oyun tutkunlarına yönelik AMD Radeon R9 295X2 modeli sahibi kullanıcılara kadar sunulacak. Never Settle Forever programı ilk kez AMD’nin giriş düzeyi ekran kartları olan AMD Radeon R7 250X, R7 250 ve R7 240 modellerini de kapsıyor.

AMD’nin Never Settle Forever programı, oyun tutkunlarını AMD Radeon ekran kartlarını seçtikleri için bir dizi popüler oyuna erişim sağlayarak ödüllendirmeyi hedefliyor. Kullanıcılar, seçtikleri modele bağlı olarak ‘AMD Radeon Reward’ kuponuyla üç adede kadar ücretsiz oyun alabiliyor. Kazanılan ücretsiz oyun adedi, Altın, Gümüş ve Bronz ödül kategorisine göre değişiyor. Square Enix’in yakında piyasaya çıkaracağı “Murdered: Soul Suspect”, ilk kez Radeon Altın ve Gümüş Ödül düzeylerinde kullanıcılara sunulacak.
AMD - Never Settle Forever
Paketlerdeki oyunlar arasında yer alanlardan bazıları:
– Stoic Studio tarafından geliştirilen ve Versus Evil tarafından yayınlanan “The Banner Saga”
– ][, (Right Square Bracket Left Square Bracket) tarafından geliştirilen ve yayınlanan “Dyad”
– Drinkbox Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan “Guacamelee!”
– Drinkbox Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan“Tales from Space: Mutant Blobs Attack”

Never Settle Forever promosyonu bugünden itibaren katılan mağazalar ve internet mağazalarında kullanıcılara sunulacak. Kartlarla birlikte alınan kodlar hemen kullanılabileceği gibi, promosyonun sona ereceği 31 Ağustos 2014 tarihine kadar çıkacak oyunlara saklanabilir. Ayrıntılı bilgi için: http://www.amd.com/neversettleforever.