AOC ’den Yeni 28 İnç MVA Monitörler AOC ’den Yeni 28 İnç MVA Monitörler
AOC’nin Value Ürün Grubu’ndaki iki yeni modeli m2870Vhe ve m2870Vq ile AOC, 28 inçlik (71.1 cm) ürün segmentine dahil oluyor. MVA panel teknolojisi sayesinde,... AOC ’den Yeni 28 İnç MVA Monitörler

AOC’nin Value Ürün Grubu’ndaki iki yeni modeli m2870Vhe ve m2870Vq ile AOC, 28 inçlik (71.1 cm) ürün segmentine dahil oluyor.

MVA panel teknolojisi sayesinde, bu ekstra geniş Full HD 16:9 geniş ekran monitörler canlı renkler ve 3000:1 süper yüksek kontrast oranı verebiliyor. 178 dereceye kadar çıkan geniş görüntüleme açılarında bile, yüksek renk doğruluğu gerektiren tasarım programları için ideal ürünler haline geliyor. 5 ms’lik tepki süresi sayesinde de oyunlar ve filmler için de uygunlar. Çoklu pencereler açıp geniş hesap tabloları ve programlar üzerinde çalışmak gibi günlük ofis görevleri de bu kocaman ekran alanından yararlanıyor. 300 cd/m² yüksek parlaklık, ortam ışığının fazla bulunduğu ortamlarda net görüntüler veriyor.

AOC m2870Vhe

Her iki modelde, D-Sub, DVI ve HDMI bağlantı girişleri var. m2870Vq modelinde ek olarak DisplayPort ve stereo hoparlörler bulunuyor. Monitörlerle gelen “Screen+” programı, geniş ekran alanını, klavye kısayollarıyla erişilebilen dört ayrı pencereye bölerek kullanıcının büyük monitör alanından tam olarak yararlanmasını sağlıyor. Böylece ekranda bir pencerede video izlerken diğerinde İnternette gezebilirsiniz.

AOC m2870Vq

Her iki model de enerji verimli LED arka aydınlatmaya sahip ve TCO 6.0 ya da Energy Star 6.0 gibi sertifikalarının gerekliliklerini yerine getiriyor. AOC, monitörlerini yerinde değişim servisi de içeren şekilde, 3 yıl garantili olarak sunuyor. Yeni modeller şu anda piyasada, m2870Vhe için tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı 409 USD; m2870vq için ise 429 USD.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.