Asus ROG G20’yi Kutusundan Çıkarıyoruz Asus ROG G20’yi Kutusundan Çıkarıyoruz
Asus’un konsol kasasına bürünmüş ROG G20’sini kutusundan çıkardık! Asus, yeniden yapacağını yapmış ve –en azından ilk izlenimlerimize göre– dehşet bir bilgisayar geliştirmiş. Özellikle tasarım... Asus ROG G20’yi Kutusundan Çıkarıyoruz

Asus’un konsol kasasına bürünmüş ROG G20’sini kutusundan çıkardık!

asus-rog-g20-fragtist-yazi

Asus, yeniden yapacağını yapmış ve –en azından ilk izlenimlerimize göre– dehşet bir bilgisayar geliştirmiş. Özellikle tasarım açısından oldukça başarılı bir ürün diyebiliriz ROG G20 için. Elbette performansına da en yakın zamanda gireceğiz; ki performans ve ısınma konusunda da Asus’a güveniyoruz. Bakalım.

Kutudan, bilgisayar haricinde klavye/fare ve (videoda neden ısrarla pil dediğimizi anlamadığımız) ikili adaptör çıkıyor. Ve tabi ki bir de bilgisayarın kendisi…

Uzun uzun inceleyeceğiz ROG G20’yi, merak etmeyin (hatta benden duymuş olmayın ama başka bir sürprizimiz de olacak-Mert). Bu videoyu da, bu incelemeye (ve diğer sürprize-Mert) bir ön hazırlık olarak kabul edin lütfen.

İyi seyirler. (:

fragtist-asus-g20

 Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.