Cooler Master`dan Yeni N300 ve N500 Cooler Master`dan Yeni N300 ve N500
Özellikle modlanmaya yüksek olanak sağlayan kasalarıyla tanınan lider kasa üreticilerinden biri olan Cooler Master, yüksek soğutma özellikle yüksek soğutma özelliklerine sahip N serisi kasalarını... Cooler Master`dan Yeni N300 ve N500

Özellikle modlanmaya yüksek olanak sağlayan kasalarıyla tanınan lider kasa üreticilerinden biri olan Cooler Master, yüksek soğutma özellikle yüksek soğutma özelliklerine sahip N serisi kasalarını duyurdu.

Sade bir tasarım anlayışı güdülen N serisi kasalar hem hava hem de sıvı soğutmaya imkan veren yapıda tasarlanmış durumda. N serisinde N300 ve N500 olmak üzere iki farklı kasa modeli bulunmakta. N300 modeli 8 adet fana kadar destek verirken, üst kısmında 2 adet 120 mm fan ve sıvı soğutma için 240 mm radyatör eklenmesine müsaade eden fan yuvasına, yan panelde 120 mm fan yuvasına kadar kullanıcılara sunmakta. 320 mm uzunluktaki ekran kartlarını destekleyen model ayrıca 2 adet optik sürücü, 8 adet HDD ve 1 adet SSD yuvası kullanmamıza da izin vermekte.
N500 modeli N300 göre daha fazlasını kullanıcılara sunarak 9 adet fana kadar destek vermekte. Yan panelde 2 adet 120 mm fan yuvası, üst panelde 2 adet 140 mm fan yuvası kullanıcılara sunmakta. 400 mm uzunluktaki ekran kartlarına destek veren model ayrıca 3 optik sürücü, 4 HDD ve 3 adet SSD yuvası desteğine sahip.

Mayıs ayında satışa sunulacak modellerin henüz fiyatları hakkında bir bilgi bulunmamakta.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.