Giada Yeni Masaüstü Bilgisayarını Tanıttı Giada Yeni Masaüstü Bilgisayarını Tanıttı
Giada Teknoloji firması yeni ürünleri olan i80 masaüstü ürününü tanıttı. Oldukça ufak ebatlarda tasarlanmış olan ürün intel mobil işlemci kullanıyor. Giada Yeni Masaüstü Bilgisayarını Tanıttı
Giada Teknoloji firması yeni ürünleri olan i80 masaüstü ürününü tanıttı. Oldukça ufak ebatlarda tasarlanmış olan ürün intel mobil işlemci kullanıyor. Ofis ve ev arasında taşıması oldukça rahat olacağı düşünülen ürünün enerji tasarrufu yaparken yüksek performans sahibi olacağı ifade edilmiş.
Çift monitör desteğine sahip olacak olan ürün HDMI ve mini-dp soketleri aracılığıyla 4k çözünürlüğe kadar destek verecek. i80 içinde intel HD 520 kartı entegre olarak bulunacak.
fragtist giada 2
16 gb‘a kadar hafıza desteği olacak olan üründe DDR3L-1600 Mhz hafıza için 2 adet SO-DIMM soketi ile ileriye dönük planlama yapılabilmesine olanak sağlıyor. Ürünün ebatları 116 x 111 x 47 mm olarak açıklanmış.


Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.