Dünyanın İlk 10 TB’lık Sabit Diski Duyuruldu! Dünyanın İlk 10 TB’lık Sabit Diski Duyuruldu!
Western Digital, dünyanın ilk 10TB kapasiteli HGST Ultrastar He10 isimli sabit diskini duyurdu. Detaylar haberimizde! Dünyanın İlk 10 TB’lık Sabit Diski Duyuruldu!

Western Digital, dünyanın ilk 10TB kapasiteli HGST Ultrastar He10 isimli sabit diskini duyurdu. WD‘in yeni nesil helyum sabit diski, selefine göre daha yüksek disk kapasitesi sunuyor.

Ultrastar He10 kurumsal ana işletmeler için en yüksek disk kapasitesini sunarken aynı zamanda da hava dolu sabit disklere nazaran %56 daha az güç tüketiyor. Ayrıca 2.5M saat MTBF ömrü ile kullanıcısına sınıfındaki rakiplerine göre daha yüksek bir güvenilirlik sunuyor. Genellikle büyük kapasiteli sürücüler daha çok veri merkezleri ve kurumsal kullanıma yönelik tasarlandıkları için ana işletmelerin de vazgeçilmez tercihlerden biri oluyor. Son olarak sabit diskin 5 yıllık garanti süresinin bulunduğunu da belirtelim.

Ürünün fiyatı ve çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı. Sabit diskin tüm teknik özelliklerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Western Digital HGST Ultrastar He10 Teknik Özellikleri

Fragtist - WD Ultrastar He10_ÖzellikleriÖzgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü