Acer, Reddot Ödüllü Predator XB3 Serisi Ürünlerini Satışa Sundu! Acer, Reddot Ödüllü Predator XB3 Serisi Ürünlerini Satışa Sundu!
Predator XB3 oyuncu monitörü, yüksek renk performansı ve görüntü kalitesinin yanı sıra Reddot ödüllü tasarım detaylarıyla geliyor. Acer, Reddot Ödüllü Predator XB3 Serisi Ürünlerini Satışa Sundu!

Acer, Predator XB3 serisi ürünlerini satışa sundu.

27 inçlik ekran sunan Predator XB3 oyuncu monitörü, yüksek renk performansı ve görüntü kalitesinin yanı sıra Reddot ödüllü tasarım detaylarıyla geliyor. Oyunları yüksek çözünürlükle (3840 x 2160 piksel) gösteren ürün, 144 Hz yenileme hızıyla öne çıkıyor. NVIDIA G-SYNC teknolojisi de çıkış cihazının kare hızına uyum sağlayarak ekran yırtılmalarını önlüyor.

Renk gamı

Predator XB273K oyuncu monitörü, derin siyahlar üreten ve DCI-P3 renk alanının yüzde 90’ını kapsayan IPS panele sahip. VESA DisplayHDR 400 sertifikasına da sahip olan XB3 oyuncu monitörü, daha iyi kontrast ve renk doğruluğu sunuyor.

Hareket özgürlüğü

Predator XB273K ödüllü tasarım detaylarıyla da dikkat çekiyor. Monitörün koruyucu örtüsü konsantrasyon gerektiren anlarda dikkat dağıtıcı unsurların etkisini azaltırken Acer ErgoStand tasarımı ise kullanıcılara monitörü ekseni etrafında döndürme, çevirme ve yükseklik ayarı yapma imkanını vererek uyum ve izleme konforu sağlıyor. XB273K ayrıca gözleri korumaya yardımcı Acer VisionCare özelliğiyle yorulmaların önüne geçiyor.

Fiyat ve bulunabilirlik

Predator XB273K oyuncu monitörünün XB273KGP modeli 5.174 TL’den, XB273KS modeli 7.722 TL’den satışa sunuldu.

Dünya’nın İlk Bir Milisaniye Nano IPS Oyun Monitörü Türkiye’de!