USB-C Dock’lu Philips 346B1C Monitörü Piyasaya Çıkıyor USB-C Dock’lu Philips 346B1C Monitörü Piyasaya Çıkıyor
USB-C’ye sahip, 34 inçlik, kavisli UltraWide VA LCD monitör Philips 346B1C piyasaya çıkıyor. Ayrıntılar haberimizde. USB-C Dock’lu Philips 346B1C Monitörü Piyasaya Çıkıyor

USB-C’ye sahip, 34 inçlik, kavisli UltraWide VA LCD monitör Philips 346B1C piyasaya çıkıyor.

Yeni model, izleyeni çevreleyen bir VA ekranda yüksek çözünürlüklü CrystalClear görüntüler ve dahili USB-C kenetleme teknolojisi sunuyor.

Görüntü

Monitör, CrystalClear netlikte, UltraWide QHD 3440 x 1440 piksellik görüntüler sunuyor. 21:9 formatı, yan yana yapılan karşılaştırmalar, XXL hesap tablosu görüntülemesi, yüksek ayrıntılı CAD-CAM uygulamaları gibilerine imkan tanıyor. Bölünmüş ekran ve çoklu cihaz üretkenliği de kullanıcıların eş zamanlı olarak çoklu cihazlar üzerinde çalışmasını sağlayan MultiView teknolojisi ve tek bir monitör-tuş takımı-mouse konfigürasyonu kullanarak iki ayrı PC’yi kontrol etmelerini sağlayan MultiClient Entegre KVM anahtar ile mümkün. Monitörde ayrıca Adaptive-Sync teknolojisi de bulunuyor.

USB-C

Philips 346B1C’nin ekranında güç teminine sahip dahili bir USB-C dock istasyonu bulunuyor. Bu da, rahatlık sağlayan bir dizi işlevin kullanılabileceği anlamına geliyor.

Özellikler

Monitörün Flicker-free teknolojisi ve LowBlue Modu çalışırken daha iyi bir görselleştirme verirken, EasyRead modu da rahat bir okuma deneyimi sunuyor. 180° sağa sola dönebilen, eğilebilen, yüksekliği ayarlanabilir ayak ve VESA montajı optimal ergonomik konforu sağlıyor. Dahili PowerSensor, orada birinin bulunup bulunmadığını tespit edip ona göre ayarlama yapıyor, böylelikle de enerji maliyetlerini yüzde 80’e kadar düşürebiliyor. Monitör ayrıca EnergyStar 7.0, RoHS ve TCO sertifikalı ve yüzde 100 geri dönüştürülebilir malzeme ile ambalajlanmış durumda.

Philips 346B1C 660$ tavsiye edilen perakende satış fiyatından Kasım 2019’da piyasada bulunabilecek.

ASUS, CG32UQ Konsol Oyuncu Monitörünü Duyurdu