MSI, 27 inç Geniş Ekranlı Oyuncu All in One PC’sini Duyurdu! MSI, 27 inç Geniş Ekranlı Oyuncu All in One PC’sini Duyurdu!
MSI'ın oyuncu kitlesi tarafından oldukça beğenilen All in One PC dediğimiz hepsi bir arada mini oyuncu bilgisayarı serisine yeni üyeler ekleniyor. MSI, 27 inç Geniş Ekranlı Oyuncu All in One PC’sini Duyurdu!

MSI‘ın oyuncu kitlesi tarafından oldukça beğenilen All in One PC dediğimiz hepsi bir arada mini oyuncu bilgisayarı serisine yeni üyeler ekleniyor. MSI Gaming 27 isimli oyuncu bilgisayarı bu sefer konfigüre edilmiş olarak kullanıcılarla buluşuyor.

27-inç ekranında 1920 x 1080 piksel Full HD çözünürlük sunan arka aydınlatmalı MSI Gaming 27 modeli Anti-Flicker ve Less Blue Light ekran teknolojileri ile birlikte geliyor. Intel‘in H170 yonga setinden gücünü alan bilgisayara altıncı nesil Skylake işlemci ailesinden Core i7-6700 işlemcisi eşlik ediyor. 8GB belleğe sahip NVIDIA‘nın GeForce GTX 980M GDDR5 ekran kartının kullanıldığı cihazda 2 MP çözünürlüğünde Full HD tümleşik kamera da yer alıyor. GeForce GTX 980M ile MSI Gaming 27, muhteşem bir oyun performansına kavuşuyor ve günümüzün en talepkar oyunlarında bile ultra ayarlarda etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuncu bilgisayarının gerekli gücü ise 330 W 80 Plus Gold güç kaynağından sağlanıyor.

2133MHz ve 64GB‘a kadar DDR4 DIMM bellek desteği sunulan bilgisayarda 1 adet 3.5 inç sürücü ve 2 adet M.2 formatında PCI-E SSD sürücüler için yer bulunuyor. Bağlantı tarafında Killer Wireless-AC 1535, Bluetooth 4.1, Killer E2400 Ethernet, USB 3.1, USB 3.0, USB Type-C, USB 2.0, RJ45 ve HDMI portları yer alıyor. Gaming 27, Killer DoubleShot Pro sayesinde Killer Ethernet bağlantıları ve Wi-Fi adaptörü bir arada çalışarak süper hızlı bir bağlantı yaratıyor. Böylece oyun trafiğine öncelik tanınıyor ve hızladırılarak oyun bağlantınız optimize ediliyor, daha akıcı ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Super RAID 4, oyunlarınızın göz açıp kapayıncaya kadar yüklenebileceği 32Gb/sn‘ye ulaşan yıldırım hızında depolama olanakları sunuyor. En iyi multimedya deneyimi için Gaming 27 aynı zamanda Nahimic Audio Enhancer ve optik Blu-ray sürücüsü ile donatıldı. USB Super Charger portu, sıradan bir USB portuna göre iki kattan daha fazla güç sağlıyor ve mobil cihazlarınızı kısa sürede şarj edebiliyor.

Windows 10 Home işletim sistemine sahip olan Gaming 27, entegre RGB LED aydınlatma, Super RAID uyumu, MSI Gaming Center, OC Genie ve Nahimic Sound Technology gibi standart MSI yazılımları ile birlikte geliyor. Yenilikçiliğin zirvesindeki ses teknolojisi, askeri ve havacılık sektörlerindeki projelerde kalite ve güvenilirliğinii kanıtladı. Oyun pazarına girdiğinde ise Nahimic kullanıcı deneyimini yazılımın kalbine taşıyarak uzun zamandır beklenen 360˚ sanal surround ses, frekans dengeleyici ve bass arttırıcı gibi özelliklerin yanında gürültü azaltma ve oyun kulaklıklarında diyalog geliştirme yetenekleri de sunuyor.Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü