XPG’den İki Yeni DDR4 RAM: GAMMIX  D45 ve SPECTRIX  D45G XPG’den İki Yeni DDR4 RAM: GAMMIX  D45 ve SPECTRIX  D45G
(Haber Bülteni) XPG, yeni DDR4 bellek modelleri GAMMIX D45 ve SPECTRIX D45G RGB’yi duyurdu. Bu yeni modeller, sistemlerinden en yüksek performansı almak isteyen oyuncular... XPG’den İki Yeni DDR4 RAM: GAMMIX  D45 ve SPECTRIX  D45G

(Haber Bülteni)

XPG, yeni DDR4 bellek modelleri GAMMIX D45 ve SPECTRIX D45G RGB’yi duyurdu. Bu yeni modeller, sistemlerinden en yüksek performansı almak isteyen oyuncular ve hız aşırtma (overclock) meraklıları düşünülerek geliştirlmiş.

GAMMIX D45 ve SPECTRIX D45G RGB gövdelerini saran siyah renkli alüminyum soğutucu sayesinde son derece güçlü ve dayanıklı bir görünüme sahip. En yeni AMD ve Intel platformlarda yapılan kapsamlı testler, her iki modelin de tüm platformlarda kusursuz uyum ve üstün bir performans sunduğunu gösteriyor. Üstelik Intel XMP 2.0 desteği sayesinde kullanıcılar karmaşık BIOS ayarlarıyla uğraşmadan kolayca hız aşırtma yapma imkânına sahipler. Hem GAMMIX D45 hem de SPECTRIX D45G RGB 8, 16 ve 32GB’lık kapasite seçenekleri sunuyor.

RGB Aydınlatma

Tanıtılan iki modelden RGB aydınlatmaya sahip olan SPECTRIX D45G, kullanıcılara aydınlatmayı arzu ettikleri biçimde ayarlama imkânı veriyor. Böylece aydınlatma şeklini ve rengini ister XPG RGB Sync yazılımıyla ister ASUS, MSI, GIGABYTE ve ASRock gibi önde gelen anakart üreticilerinin yazılımlarıyla değiştirebilirler. 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.