Samsung, Kavisli Ekrana Sahip Full HD Monitörünü Duyurdu! Samsung, Kavisli Ekrana Sahip Full HD Monitörünü Duyurdu!
Samsung, kavisli ekrana sahip ve FreeSync destekli bir monitör arayan kullanıcılara özel yeni monitörü C27F591FDU'yu duyurdu. Samsung, Kavisli Ekrana Sahip Full HD Monitörünü Duyurdu!

Donanım dünyasının yıldızlarından biri olan Samsung, kavisli ekrana sahip ve FreeSync destekli bir monitör arayan kullanıcılara özel yeni monitörü C27F591FDU‘yu duyurdu.

27 inç boyutundaki ekranında 1920 x 1080 piksel Full HD çözünürlük sunan monitörlerin 4ms tepki süreleri bulunuyor. Arka aydınlatmalı LED ekranlarında 60 Hz tazeleme hızı olan paneller aynı zamanda 16.7M rengi üzerinde barındırıyor. 16:9 görüntü formatını destekleyen monitörler, aynı zamanda 1800R kavisli ekranlarıyla birlikte geliyor.

AMD‘nin son teknolojisi FreeSync desteğini de sunabilen monitörlerin 178 derece yatay ve 178 derece dikey görüş açısı bulunuyor. 3000:1 kontrast oranı ile gelen monitörlerin ekran parlaklığı ise 250cd seviyesinde yer alıyor. Ürünlerin arka paneline baktığımızda ise DisplayPort 1.2, HDMI 1.4a ve 3.5mm ses giriş çıkış bağlantılarını görüyoruz. Son olarak monitörlerin Beyaz renk seçeneği ile geleceklerini de belirtelim.

Monitörün bu ayın sonunda Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık ülkelerinde piyasaya çıkması bekleniyor. Ürünün fiyatı ise henüz açıklanmadı.Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü