Kategoriler

Samsung’un 27”lik Kavisli Monitörü S27D590C, Oldukça Etkileyici Görünüyor

Samsung, 27”lik FullHD kavisli monitörü S27D590C’yi tanıttı.

Kavisli yapısıyla, herhangi bir içeriği görüntülerken kullanıcıyı daha fazla içine çeken ve içerik görüntülerken 3B etkisi yaratan ürün, yatay ve dikeyde 178 derecelik görüş açısına sahip. 1920 x 1080 piksel çözünürlük sunan 27”lik S27D590C, Mega Dinamik Kontrast Oranı teknolojisi ve 350cd/m2 parlaklığıyla göz dolduruyor.

Dikey Hizalama (nam-ı diğer “VA”) panelle gelen ürünün diğer özellikleri arasında entegre 5W’lık hoparlörler (stereo ses desteği mevcut), tek tuşla kolayca aktive edilebilen oyun modu mevcut. Bu mod, ekrandaki değişimlere göre görüntüyü optimize ederek daha keskin bir şekilde kullanıcıya iletiyor.

Tasarım açısından da bekleneni verebilen Samsung S27D590C’nin, 100 x 100mm VESA standart aparatla duvara ya da masaya da monte edilebildiğini belirtelim.

Samsung Electronics Görüntüleme İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Seoggli Kim’in, monitörle ilgili yaptığı şu açıklamalarla haberimizi kapayalım: “Yeni 27 inç kavisli monitörümüz, benzersiz kavisli ekranı resim kalitesi ve etkileyici zarif tasarımına kadar uzanan özellikleriyle, film izlemeyi ve oyun oynamayı yepyeni seviyelere taşıyor. S27D590C, gerçek anlamda unutulmaz bir eğlence deneyimi yaratmak konusuna yaptığımız güçlü vurguyu ortaya koyuyor.

Ha bir de. Son olarak fiyat ve bulunabilirlik konusunda herhangi bir bilgi olmadığını belirtmek isteriz.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Masaüstü · Monitör