Kategoriler

The Division’a Ücretsiz Sahip Olun!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan Tom Clancy’s: The Division‘a ücretsiz bir şekilde sahip olmak ister misiniz?

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan RPG türündeki aksiyon oyunu Tom Clancy’s: The Division‘a ücretsiz bir şekilde sahip olmak ister misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken NVIDIA‘nın GeForce GTX 970, GTX 980 veya GTX 980 Ti ekran kartlarından birine sahip olmak. The Division’ın New York şehrine ilişkin açık dünya yeniden yaratımı, görülecek ve yapılacak pek çok şey içeriyor. Bu devasa içerik, bilgisayarda, 4K’ya kadar render edilmiş ve NVIDIA’nın GameWorks HBAO+ ve PCSS görsel efektleri ile genişletilmesi sayesinde daha detaylı görünecek.

Ubisoft ve NVIDIA ortaklığında başlatılan bu kampanyayla birlikte seçili olan bazı ekran kartlarını satın alan kullanıcılara yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan The Division‘ın ücretsiz olarak verileceği duyuruldu. Ancak yayımlanan bu kampanya 17 Şubat 2016 tarihinden sonra seçili ekran kartlarını satın alan kullanıcıları kapsayacak. Ne yazık ki bu tarihten önce bu ekran kartlarından birini satın aldıysanız oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olamayacaksınız.

The Division‘ın 8 Mart 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacağını da hatırlatalım.

Fragtist - Ubisoft & NVIDIA _ The Division