Akıllı Bileklik HUAWEI Band 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu Akıllı Bileklik HUAWEI Band 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu
Yeni akıllı bileklik HUAWEI Band 4 Türkiye'de satışa sunuldu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Akıllı Bileklik HUAWEI Band 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Yeni akıllı bileklik HUAWEI Band 4 Türkiye’de satışa sunuldu.

2.5D renkli dokunmatik ekran, Band 4’e dolgun renkler, güçlü kontrast ve iyi görüntü sağlıyor. 35 karakter yazı görüntülenmesini sağlayan tam mesaj ekranı ve renkli simgeler sayesinde kullanıcılar önemli mesajları kaçırmıyorlar.

HUAWEI Band 4 ayrıca UV koruyucu kaplama sayesinde kire ve aşınmaya dayanıklı kayışlarla tasarlanmış durumda. Akıllı bileklik, Siyah ve Pembe renk kayış seçeneklerine sahip.

Hızlı şarj

HUAWEI Band 4’ün dahili USB fişi genel USB şarj cihazlarına uyumlu. Böylece kullanıcılar Band 4’ü her yerde ve her zaman şarj edebilirler. Band 4, tek şarj ile 6 günden uzun kullanım süresi sunuyor.

Optimize edilmiş güç tüketimi kontrolüne sahip olan bant, kullanıcının durumuna göre en uygun moda geçebiliyor.

Akıllı nabız takibi ve spor modları

Profesyonel optik cihazlar, işlemciler ve AI algoritması sayesinde HUAWEI TruSeen 3.5 kalp atış hızını izliyor. Ayrıca, kalp atış hızınız maksimum ortalama kalp atış hızını aşıyorsa titreşim yoluyla uyarı gönderiyor.

HUAWEI Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor ve egzersiz sırasında gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme moduna geçiyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modlarını destekliyor.

Band 4, kalp atış hızı aralığını ve egzersiz sınıfını gerçek zamanlı olarak görüntülüyor.

Uyku

HUAWEI TruSleep 2.0 özelliği, uyku sırasında kalp atış hızınızı izlemeye devam ediyor. Uyku kalitenizi analiz etmek için dört ayrı faz kullanan cihaz olası 6 tip uyku problemine karşı öneriler sunuyor.

HUAWEI Band 4, 289 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

HUAWEI’nin Türkiye’de Çekilen İlk Akıllı Saat Reklam Filmi Yayında!