Kategoriler

Alcatel 1X 2019 ile Fotoğrafçılığı Yeniden Keşfedin!

TCL Communication etrafınızdaki gerçek dünyayı yakalama konusunda son derece başarılı Alcatel 1X 2019’u piyasaya sundu.

TCL Communication etrafınızdaki gerçek dünyayı yakalama konusunda son derece başarılı Alcatel 1X 2019’u piyasaya sundu. Bu cihaz yalnızca göz kamaştırıcı fotoğraflar çekmekle kalmıyor, aynı zamanda pazardaki en iyi başlangıç seviye akıllı telefon olmasıyla da öne çıkıyor.

Yaratıcı fotoğrafçılık

Derinlik sensörüne sahip çift kamerasıyla Alcatel 1X 2019, kendini geliştirmeyi sürdüren fotoğrafçılardan Instagram fenomeni olmak isteyenlere kadar herkesin tercih edebileceği pek çok özelliğe sahip. 16MP ( yazılım interpolasyonu ile) + 2MP kameralarıyla bir profesyonel gibi fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınızda sizin için gerçekten önemli olan her ne ise onu vurgulamak için en iyi bokeh efektlerini deneyebilir ve çekim sonrası yeniden odaklama özelliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sürükleyici görüntüleme deneyimi

Alcatel 1X 2019 yalnızca fotoğraf çekme konusunda ön plana çıkmakla kalmıyor, ayrıca kullanıcılara kusursuz görseller sunma noktasında da kendini gösteriyor. 5.5 inç HD + 18: 9 Full View ekranıyla bu telefon artık çok daha kompakt. Alcatel 1X 2019 oyun oynamak, video izlemek ve internetten yayın yapmak isteyenler için ideal görüntüleme deneyimini sunuyor.

Kompakt tasarım

Dokulu bir arka kapak tasarımına sahip olan Alcatel 1X 2019, kompakt tasarımıyla elde rahatlıkla taşınabiliyor.  Minimalist lens halkası detayı, 2,5D camı ve konturlu profili, cihaza sade bir şıklık kazandırıyor.

Hızlı ve güvenli erişim

Alcatel 1X 2019 aynı zamanda yüz tanıma özelliğiyle sahibini tanıyan ve akıllı telefonun kilidini açan biyometrik güvenlik teknolojisi Face Key ile geliyor. Yüksek hassasiyetli 106 yüz kilit noktası ve 30 derecelik saptama yarıçapı hem yüksek güvenlik sağlıyor hem de 0,5 saniyelik kilit açma süresiyle son derece hızlı bir erişim sunuyor.

Ulaşılabilirlik

Alcatel 1X 2019, 119 euro’luk tavsiye edilen satış fiyatıyla siyah ve mavi renklerde satışa sunuluyor.

Samsung, Katlanabilir Ekranlı Galaxy Fold Modelini Tanıttı
Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Telefon