Android’deki En İyi 13 Hayatta Kalma Oyunu Android’deki En İyi 13 Hayatta Kalma Oyunu
Gears and Guts Gears and Guts, bir çeşit zombilerle kapışmamızı sağlayan hayatta kalma oyunu. Elimizde dört tekerlekli bir ölüm makinası mevcut ve amacımız da... Android’deki En İyi 13 Hayatta Kalma Oyunu

Gears and Guts
Gears and Guts, bir çeşit zombilerle kapışmamızı sağlayan hayatta kalma oyunu. Elimizde dört tekerlekli bir ölüm makinası mevcut ve amacımız da parçalanmadan hayatta kalmak. Oyunda, üç farklı zombi var ve her biri oyuncuyu zorlayacak cinsten. Oyuna ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.

Gun Bros 2
Gun Bros 2, Contra benzeri bir shooter oyunu. Amacımız kötü adamları yok etmek ve seviye atlamak. Ancak her seviyede düşmanların daha da zorlu olduğunu belirtmekte fayda var. Oyunu dilersek, co-op olarak da deneyimleyebiliyoruz. Oyuna ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition
Birbirinden eğlenceli modları ve hayatta kalma konusunda da oldukça zorlayıcı olan Minecraft, kendisini unutturmayacak oyunlardan biri. Gündüzleri kendimize bir sığınak kuruyor ve geceleri ise birçok yaratıktan kendimizi korumaya çalışıyoruz. Oyuna ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.

Organ Trail: Director’s Cut
Eğer acımasız bir android oyunu istiyorsanız, Organ Trail: Director’s Cut tam size göre. Grafik olarak mükemmel olmasa bile, bir katilin gözlerine sahip olmamızı sağlıyor. Katil olmamızı sağlayan şey ise hayatta kalma iç güdüsü. Zombilerin ele geçirdiği dünyada hayatta kalmak için kendi ailemizi bile öldürmek zorunda kalabiliyoruz. Oyuna ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.