Android’deki En İyi 13 Hayatta Kalma Oyunu Android’deki En İyi 13 Hayatta Kalma Oyunu
Osmos HD Osmos HD, 2013 yılının başarılı bulmaca oyunlarınan biri. Oyunda, bir çeşit toz tanesiyiz. Diğer küçük toz tanelerini toğluyor ve daha da büyüyerek,... Android’deki En İyi 13 Hayatta Kalma Oyunu

Osmos HD
Osmos HD, 2013 yılının başarılı bulmaca oyunlarınan biri. Oyunda, bir çeşit toz tanesiyiz. Diğer küçük toz tanelerini toğluyor ve daha da büyüyerek, tuzakları geçmeye çalışıyoruz. Oyuna linkten ulaşabilirsiniz.

Out There
Out There, bir astronotu yönlendirmemizi sağlıyor. Uzay boşluğunda hayatta kalmanın zorluklarını yaşadığımız oyunda, birkaç uzaylıyla bile arkadaşlık kuruyoruz. Onların dilini öğreniyor ve kimi zaman ayak işlerini de yapıyoruz. Oyuna linkten ulaşabilirsiniz.

Plants vs Zombies
Plants vs Zombies, bir çeşit kule savunma oyunu. Mutant bitkilerimizi zombileri yok etmek için kullanıyoruz ve onları geliştiriyoruz. Kimisi zombileri donduruyor, kimisi onları yakıyor. Bitkilerimizi geliştirmek için güneç enerjisine ihtiyacımız var. Bunun için ise ayçiçeklerimizi korumamız gerekiyor. Oyuna linkten ulaşabilirsiniz.

Survivalcraft
Survivalcraft, Minecraft’ın ezeli rakiplerinden biri. Tıpkı Minecraft’taki gibi bir şeyleri ürettiğimiz ve kendimize sığınak yaptığımız oyunda, hayatta kalma adına daha zorlu yaratıklar mevcut. Hayvanlarımız, diğer hayvanlar tarafından öldürülebiliyor ve oyun daha çok elemet odaklı işliyor. Oyuna linkten ulaşabilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.