Apple Watch Eğitimleri Başladı! Apple Watch Eğitimleri Başladı!
Apple Watch, merakla beklenen bir ürün malumunuz. Apple’ın “Bugüne kadar geliştirdiğimiz en kişisel ürün.” dediği Watch, beraberinde pek çok ilginç özellik getiriyor. Digital Crown... Apple Watch Eğitimleri Başladı!

Apple Watch, merakla beklenen bir ürün malumunuz. Apple’ın “Bugüne kadar geliştirdiğimiz en kişisel ürün.” dediği Watch, beraberinde pek çok ilginç özellik getiriyor.

Digital Crown ile her analog saatte bulunan ayar çemberini dijital oratama taşıyan firma, saatine basmaya duyarlı ekran da eklemiş. Böylelikle, biraz da uygulama geliştiricilerin yaratıcılıklarına bağlı olarak; Apple Watch’la birlikte farklı kullanım senaryolarının ortaya çıkacağını öngörmek mümkün. Watch’un bir diğer özelliği de, ufak çizimler ve kalp atışı gibi kişisel paylaşımlara olanak tanıması; özellikle sevgililerin bolca kullanacakları bir özellik olarak tasarlandığını söyleyebiliriz. Watch hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

İki farklı boyut ve üç farklı materyalden üretilecek olan Watch’un 18K altın versiyonları için Apple Store’da çeşitli önlemlerin alındığı duyurulmuştu en son. Onun haricinde pil tüketimi konusu hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılan Watch’un, çıkış tarihi nihayet Tim Cook tarafından açıklanmıştı. Bu sıralar ortalıkta dolaşan bilgilere göre de Apple, Watch için çalışanlarına eğitimler vermeye başladı. Saat hakkında pek çok detayı içereceği belirtilen bu eğitim, Apple’ın Watch satışının ilk adımı olarak görülüyor.

Önümüzdeki haftalarda da süreceği belirtilen eğitimle birlikte Apple Watch hakkında daha fazla detay sızdırılır mı bilmiyoruz. Hep birlikte göreceğiz.

Apple Watch’u, tasarımcı Jony Ive’dan dinlemek isterseniz, aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz. Swatch’un ilginç akıllı saati için de sizleri şöyle alalım.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.